پایگاه خبری ارتباط ارس

پایگاه خبری ارتباط ارس

رسانه های محرک اصلی توسعه جوامع
«رسانه، در کنار سه اصل قانون اساسی، مجلس و احزاب، رکن چهارم دموکراسی است»؛ فارغ از تعریف عمومی که در ادبیات سیاسی و رسانه‌ای از مفهوم دموکراسی ارائه می‌شود، اما این عنوان یکی از پرکاربردترین عباراتی است که نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان برای علت و لزوم حضور رسانه‌ها به کار می‌رود.
در حقیقت با استناد به همین اصل یعنی اینکه یک رسانه رکن چهارم دموکراسی باشد، رسانه‌ها باید خود را نماینده افکار عمومی تلقی کرده و خود را بلندگوی مردم و بازتاب دهنده صدای منشاء دموکراسی یعنی مردم بدانند.
رسانه می تواند به عنوان یک محرک اصلی، عامل و ابزاری در خدمت توسعه همه جانبه سرزمین، کشور، منطقه و حتی دنیا قرار گیرد. سرعت و گستردگی فضای مجازی، انتشار خبر را آسان، با کیفیت اما حساس کرده است.
این حساسیت ما را بر آن داشته است که در راستای عمل به وظیفه حرفه ای خود در جهت آشنا کردن جامعه با پتانسیل های بالقوه و جلب مشارکت کارشناسان و صاحب نظران و مدیران اجرایی جهت بالفعل نمودن پتانسیل ها و تلاش مستمر در جهت نظارت عمومی برای کمک به اجرای دقیق وظایف مسئولان برای توسعه ایران اسلامی پای در این عرصه خطیر و البته ارزشمند نهاده و به توسعه اجتماعی و اقتصادی کشور و بدون جهت گیری سیاسی و نگاه جانب دارانه و فقط جهت ارتقای شاخص های اجتماعی و اقتصادی جامعه تلاش خواهد کرد.
ارتباط ارس با تیم حرفه ای و خلاق خود در تولید محتوا تنها خطوط قرمز خود را پایبندی به قانون اساسی، اصل ولایت مطلقه فقیه و احترام به ارزشهای دینی و انسانی دانسته و در راستای کمک جهت ارتقای دموکراسی در جامعه با عزمی راسخ پیگیر مسایل و مشکلات از تمامی مدیران و مسوولان خواهد بود.
به امید همراهی شما مخاطبان گرامی و با آرزوی پیشرفت همه جانبه جمهوری اسلامی ایران…


  • مرا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

نشانی


نشانی:   میدان ساعت - روبروی پاساژ تربیت - پلاک2

   مسیریابی

اطلاعات تماس پایگاه خبری ارتباط ارس ذخیره شود؟

خیر