سـامـانه تبلیغـات انتخـاباتی azarCRM

نقش فضاي مجازي در انتخابات گذشته آشکارتر شد و اين نقش در انتخابات پيش رو با توجه به شرايط و محدودیت  های شيوع کرونا پررنگتر خواهد بود؛ حضور نامزدها در اين فضا و استفاده از ظرفيتهاي موجود بيشک تاثير مهمي در جذب آرا خواهد داشت. لذا داشتن برنامه ای موثر برای حضور در فضای مجازی، تبلیغات خاص در این فضا و حضور کاندیداها در ویژه برنامه های مجازی و ... مساله بسیار مهمی است که اهمیت کار در این فضا را چند برابر می‌کند.

سامانه تبليغات انتخاباتي azarCRM راهکارجديد، سهل و البته کاربرپسند را براي استفاده نامزدهاي انتخاباتي با هزينه مناسب فراهم آورده است. علاوه بر قابليت هاي نرمافزاري و سختافزاري اين سامانه امکان استفاده از انتشار انواع محتواي رسانهاي ازجمله عکس، ويديو، فايل صوتي و فايل متني فراهم شده است.

همچنین استفاده از سامانه های مخابراتی و ابزارهای مطمئن ارتباط با مخاطب استفاده از این سامانه را برای نامزدهای انتخاباتی مقرون به صرفه و مورد اعتماد و برای عموم مردم جذاب و ترغیب کننده نموده است.

 

سامانه انتخاباتی azarcrm چه خدماتی و امکاناتی را برای نامزدهای انتخاباتی فراهم کرده است؟

 * انتشار بدون محدودیت عکس، فیلم، بروشورهای تبلیغاتی و فایل صوتی
 * ارسال پیامک برای شماره های بلک لیست ( کسانی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند)
 * ارایه نشانی شبکه های اجتماعی، اینترنتی و تلفن تماس کاندیدا
 * بارگذاری سوابق و رزومه کاری در صفحه شخصی با امکان ویرایش
 * ارسال پیام صوتی به شماره تلفن همراه و ثابت
 * انتشار اهداف و برنامه ها و اخبار اختصاصی منتشر شده از کاندیدا
 * امکان مشاهده و پاسخگویی به پیام های آنلاین در صندوق پیام
 * ایجاد و ارایه لوکیشن ستاد مرکزی تبلیغات انتخاباتی
 * امکان استفاده از پنل رایگان پیامک انبوه تبلیغاتی
 * امکان ثبت عنوان اختصاصی برای هر فرد

 

در سامانه انتخاباتی azarcrm به زبان ساده چه اتفاقی می افتد؟

 گام اول: هر فردی که نام نامزد انتخاباتی را به شماره (100056789) پیامک نماید بلافاصله پاسخی را دریافت خواهد کرد. این پاسخ می تواند شعار تبلیغاتی یا متنی کوتاه از معرفی نامزد انتخاباتی باشد. در انتهای همین پیام، لینک (نشانی) ورود به صفحه اختصاصی نامزد انتخاباتی وجود دارد.

 گام دوم: مخاطب بعد از دنبال کردن لينک دريافتي وارد صفحه اختصاصي آشنايي با نامزد انتخاباتي خواهد شد. در اين صفحه بستهي تبليغاتي کامل شامل: اهداف و برنامهها، فعاليتها، رزومه، عکسها، فيلمها و بروشور، آدرس شبکههاي اجتماعي، شمارههاي تماس و نشاني ستاد انتخاباتي کانديدا  به اشتراک گذاشته شده است.

😊 اکنون مخاطبان با شناخت کامل شما براي روز انتخابات تصميم مي گيرند.