آذر سی آر ام

خانه

حساب من

ثبت نام
به سامانه azarCRM خوش آمدید...
قوانین و مقررات

- استفاده مشتری از سامانه azarCRM به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این سایت می باشد.

- مسئولیت متن و محتوای پیام های ارسالی و آثار سوء ناشی از ارسال آن به عهده خریدار می باشد و خریدار فروشنده را از هرگونه مسئولیتی در این ارتباط مصون و مبری می دارد.

- مدارک ارسالی موقع ثبت نام به عنوان سند مورد پذیرش بوده و هرگونه جعل و یا سوء استفاده از مدارک افراد دیگر متوجه فرد ثبت نام کننده و کد ملی مربوطه می باشد.

- در صورتی که تغییرات در قوانین و سیاست های تجاری و حقوقی تامین کنندگان ترافیک (مانند مگفا) یا اپراتورها(همراه اول، ایرانسل و ...) بر روی هزینه های این قرارداد (هزینه شماره، آبونمان و هزینه ارسال و دریافت پیامک) تاثیر محسوسی داشته باشند، هزینه ها بازنگری و تغییرات اعمال خواهد شد.

- با توجه به اینکه قرارداد حاضر در چارچوب قرارداد منعقده فیمابین اپراتورهای تلفن همراه، تامین کنندگان ترافیک و شرکت می باشد، خریدار موظف به پذیرش و رعایت ضوابط، استانداردها، قوانین و دستورالعملهای ایشان می باشد.

- خریدار متعهد می شود هرگونه تغییر در مشخصات ثبت نامی را در اسرع وقت به اطلاع سامانه فروشنده برساند.

- خریدار متعهد می شود از ارسال پیامک های انبوه، با محتوای خدمات پزشکی وپیراپزشکی (خوراکی، آشامیدنی آرایشی، بهداشتی، تجهیزات پزشکی، مکمل های غذایی) و دیگر امور پزشکی بدون مجوز کتبی از سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران خودداری نماید.

- سامانه و کلمه کلیدی قابل انتقال و واگذاری به غیر نبوده و کلیه مسئولیت آن تا زمان لغو قرارداد به عهده خریدار می باشد.

- محتوای پیام ارسالی میبایست با هر یک از اصول پنجگانه زیر مطابقت داشته باشد:
الف) با اصول و مبانی دین اسلام و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مغایرت نداشته و در تضاد نباشد؛

ب) با سیاستهای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور مغایرت نداشته باشد؛

ج) مخل نظم و آرامش حاکم بر جامعه نباشد؛

د) به اخلاق حسنه حاکم بر جامعه آسیب نرساند؛

هـ) باعث تشویش اذهان عمومی نگردد؛

- کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین "آذر.سی.آر.ام" بعد از هر بار به روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را به در بخش اخبار و یا بصورت اطلاعیه به اطلاع مشتریان خواهد رساند.

- هر گونه سوء استفاده از اطلاعات وب سایت پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از مطالب و محتوای منتشر شده در آذر.سی.آر.ام برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید.

- سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

- "آذر.سی.آر.ام" الزامی به دیدبانی و محتواهای منتشر شده ندارد. با این وجود این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده برای انتشار را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.

- سامانه طبق قوانین و مقررات اعلامی در سایت azarcrm.com نسبت به تایید اطلاعات در سه بازه زمانی صبح، بعد از ظهر و شب اقدام می نماید. ( از ساعت 9 الی 21).

- هر کاربر حق دارد صرفا یک حساب کاربری در "آذر.سی.آر.ام " ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای "آذر.سی.آر.ام " محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید. البته ایجاد چندین کارت ویزیت برای یک کاربر ممکن می باشد.

- "آذر.سی.آر.ام " به اطلاعات محرمانه یا خصوصی اشخاصی که از خدمات وب سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.

- "آذر.سی.آر.ام " متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی مشتری دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده از وب سایت نماید.

- "آذر.سی.آر.ام" از اطلاعات شخصی مشتریان برای عملکرد وب سایت و تامین سرویس هایی که درخواست کرده اند استفاده می کند. همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها و... با مشتری ها ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر وی را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود.

- تنها سایت سامانه "آذر.سی.آر.ام" به آدرس azarcrm.com بوده و هیچ گونه وب سایت اینترنتی با آدرسی غیر و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی ندارد و هیچگاه با این روش ها با مشتری تماس نمی گیرد.